Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Makej vole! Podcast #39 – Jak vyhrát 1000 Miles Adventure?

Makej vole! Podcast

Jan Dvořáček

Sport

,

Běh

Makej vole! Podcast #39 – Jak vyhrát 1000 Miles Adventure?

Obrázek epizody Makej vole! Podcast #39 – Jak vyhrát 1000 Miles Adventure?

Poslechněte si podcast

24. 9. 2022

1 hod

Tahle epizoda Makej vole! se prostě nemohla jmenovat jinak než „ Jak vyhrát 1000 Miles Adventure?“ Pozval jsem si do ní totiž letošní vítěze tohodle 1000 mil dlouhýho dobrodružství (severní trasa) Tomáše Fabiána a Toma Novotného (zvítězil i v loňském ročníku). Proč dva vítěze? Protože dojeli do cíle spolu, tak to na Mílích prostě občas chodí. No a Tom N. s sebou tak nějak nečekaně přivezl přítelkyni Kláru Holáskovou, která zase vyhrála v ženské kategorii na jižní trase.

Probrali jsme snad vše, co na letošních Mílích zažili, taky výbavu a to, jak se to vlastně stalo, že vyhráli. A taky něco navíc. Jen to trochu trvalo než se tahle partička rozmluvila, ale nakonec se zadařilo. Občas je to prostě moderátorská výzva :))

Plná verze podcastu a bonusový obsah

Plnou verzi podcastu si můžete poslechnout na Pickey.cz nebo Patreon.com.

Makej vole! na Pickey

https://www.pickey.cz/trailrun.cz

  • 149 Kč měsíčně (přístup ke všem epizodám),
  • nebo 99 Kč za epizodu.

Makej vole! na Patreonu

https://www.patreon.com/trailruncz

  • 6 EUR měsíčně (přístup ke všem epizodám)

Výše uvedeným příspěvkem mi pomůžete s provozem podcastu Makej vole! a dostanete za to mimo jiné přístup ke všem bonusovým epizodám podcastu MAKEJ VOLE!

Pro vás drobný, pro mě velká pomoc a motivace. Děkuju :)

Chcete se na něco zeptat?

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram , kde mě najdete jako Trailrun.cz.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.

Zaklikněte si odběr

Pokud nechcete, aby vám některý z podcastů MAKEJ VOLE! utekl, tak na všech podcastových platformách včetně Youtube si můžete zakliknout odběr. Čímž mi mimochodem uděláte velkou radost, protože uvidím, že tenhle podcast někoho opravdu zajímá :)

Díky a Makej vole! Ahoj!

Podcast MAKEJ VOLE! také podporují:

Runsport.cz - Experti na kopce

Za podporu děkuju hodným lidičkám z běžecké speciálky Runsport.cz, kteří mě zásobují nejen hadříkama a botkama na běhání a lyže, ale taky mi půjčují prostor pro natočení podcastu.

Nakupovat můžete zde – www.runsport.cz

Edgar Power!

Fantastické gely, ionťáky, tyčinky, magnézka, proteiny, recovery drinky a multivitamíny. A hlavně Powerdrink, který ti dodá energii až na 3 hodiny sportovní aktivity.

Vše koupíš na edgarpower.cz

SALOMON

Tvůrce inovací a trendů ve světe trailrunningu a outdoorových sportů. Více na www.salomon.com