Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #17 Krása i ženské sebevědomí začíná v hlavě

Magicky ženská | Chvilka pro sebe

Michala Měřínská

Zdraví

#17 Krása i ženské sebevědomí začíná v hlavě

Obrázek epizody #17 Krása i ženské sebevědomí začíná v hlavě

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

31 min

O epizodě podcastu

Necháte svoji hlavu a mysl, aby vaši krásu, ženskost a sebevědomí srážela na kolena? Co když to jde i jinak? Dnešní epizoda podcastu bude právě o tom, proč vaše krása začíná ve vaší hlavě a jak se svojí hlavou a myslí začít pracovat. Odnesete si nejen pár důvodů, proč se vyplatí se svojí myslí začít v oblasti krásy a ženského sebevědomí začít spolu-pracovat, ale taky skvělá praktická cvičení, se kterými můžete hned dneska začít. Nebudete se nudit. Užijte si poslech! Míša ***** Jestli na změny v péči o sebe nechcete být sama, zvu vás do online Klubu Magicky ženská, kde společně nastartujeme změny návyků, které vás budou bavit. Víc o Klubu zjistíte tady >> magickyzenska.cz/klub/ Pro další inspiraci se můžeme potkat na mém webu www.magickyzenska.cz nebo na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/ Těším se tam na vás!
Necháte svoji hlavu a mysl, aby vaši krásu, ženskost a sebevědomí srážela na kolena? Co když to jde i jinak? Dnešní epizoda podcastu bude právě o tom, proč vaše krása začíná ve vaší hlavě a jak se svojí hlavou a myslí začít pracovat. Odnesete si nejen pár důležitých důvodů, proč se vyplatí se svojí myslí začít v oblasti krásy a ženského sebevědomí začít spolu-pracovat a nenechat se svými myšlenkami vláčet, taky vám dám tipy na skvělá praktická cvičení, které mně osobně pomáhají a se kterými můžete hned dneska začít. Nebudete se nudit. Užijte si poslech! Míša ***** Jestli na změny v péči o sebe nechcete být sama, zvu vás do online Klubu Magicky ženská, kde společně nastartujeme změny návyků, které vás budou bavit. Víc o Klubu zjistíte tady >> magickyzenska.cz/klub/ Pro další inspiraci se můžeme potkat na mém webu www.magickyzenska.cz nebo na Instagramu www.instagram.com/magicky.zenska/ Těším se tam na vás!