Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Šárka Pechová | Jóga je životní styl a skvělý pomocník

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

Šárka Pechová | Jóga je životní styl a skvělý pomocník

Obrázek epizody Šárka Pechová | Jóga je životní styl a skvělý pomocník

Poslechněte si podcast

25. 5. 2020

44 min

Náš dnešní host vystudoval antropologii v Plzni, žurnalistiku v Anglii a jógu v Indii. Kam ji srdce táhne víc? “Všechno se vším souvisí, díky antropologii vnímám věci z více úhlu a novinařina mně naučila klást si správné otázky.” To vše ji pomohlo si uvědomit, že jóga není jen cvičení na podložce. Jak a kde vznikla jóga a proč se rozhodla své poznatky předávat dál jako lektorka, jsme si povídali s Šárkou Pechovou. [ Moderuje: Naďa Uváčiková ]

Support the show(https://www.patreon.com/legendelement)

Popis podcastu

Your monthly dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian movement Legend Element. We are here to show that ordinary people can live extraordinary adventures. Follow your passion and anything is possible! Get inspired by the stories of everyday heroes amongst us. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your story with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support us? Become our patron and legend at Patreon www.patreon.com/legendelement.