Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 77] Daniel Vinkl | Sailing je sport na celý život

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

77] Daniel Vinkl | Sailing je sport na celý život

Obrázek epizody 77] Daniel Vinkl | Sailing je sport na celý život

Poslechněte si podcast

26. 10. 2022

39 min

Legendou této epizody je český jachtař Daniel Vinkl, se kterým si budeme povídat o jeho největší sportovní vášni, kterou je sailing, neboli sportovní plachtění, či jachting. Dan v roce 2020 založil v Sydney svůj sailingový tým “Vinkl Sailing Team”, jenž sestavil z nadšených kamarádů a jejich cílem je do dvou let vyhrát mistrovství Austrálie. Tahle epizoda je o výzvách a nadšení pro věc, Dan vám mimo jiné také prozradí, jak je možné zbavit se mořské nemoci. Jestli vás Danovo povídání zaujalo a třeba jste v sobě našli o sailing zájem a chtěli byste se s Danem spojit, můžete se mu ozvat přes FB stránku jeho týmu www.facebook.com/758Melges24. [ Moderuje: Markéta Melounová ]

AirBuddy | Easy Tankless Diving
AirBuddy is a compact dive gear that doesn’t require any heavy air tanks. Dive anywhere and anytime!

Legend Element | Live Your Adventure
Australian adventure movement. Follow your passion and anything is possible!

Support the show

Popis podcastu

Your dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian adventure lifestyle brand Legend Element. We are thrill seekers, explorers, and adventure lovers living life on our own terms. We passionately seek to empower people to live their own unique adventures - to live a fulfilling life. Get inspired by the stories of Legends amongst us and their adventures. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your adventure with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support this podcast? Become our patron at www.patreon.com/legendelement.