Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 76] Martin Cupák | "Windsurfing je důležitý faktor v mém životě."

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

76] Martin Cupák | "Windsurfing je důležitý faktor v mém životě."

Obrázek epizody 76] Martin Cupák | "Windsurfing je důležitý faktor v mém životě."

Poslechněte si podcast

28. 9. 2022

25 min

Víte, na co se používá ve windsurfingu cukr? Tohle a mnohé další vám prozradí český windsurfer žijící ve městě Perth v Západní Austrálii, která je díky celoročním příznivým větrným podmínkám pro tento sport ideální lokací. Dozvíte se, kde jsou nejlepší místní windsurfingové spoty, co je to windsurfingová stavebnice, a jak může tenhle sport ovlivnit váš život. Rozhodli jste se jet do Austrálie za větrem? Mrkněte na místní větrnou předpověď www.seabreeze.com.au nebo třeba na celosvětově známou českou webovou stránku na předpověď počasí www.windguru.cz, kterou provozuje Martinův kamarád Václav Horník. [ Moderuje: Markéta Melounová ]

AirBuddy | Easy Tankless Diving
AirBuddy is a compact dive gear that doesn’t require any heavy air tanks. Dive anywhere and anytime!

Legend Element | Live Your Adventure
Australian adventure movement. Follow your passion and anything is possible!

Support the show

Popis podcastu

Your dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian adventure lifestyle brand Legend Element. We are thrill seekers, explorers, and adventure lovers living life on our own terms. We passionately seek to empower people to live their own unique adventures - to live a fulfilling life. Get inspired by the stories of Legends amongst us and their adventures. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your adventure with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support this podcast? Become our patron at www.patreon.com/legendelement.