Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 64] Jitka a Ondra | Akro jóga neboli párové akrobatické cvičení

Legend Element Podcast

LegendElement.com

Věda a technika

64] Jitka a Ondra | Akro jóga neboli párové akrobatické cvičení

Obrázek epizody 64] Jitka a Ondra | Akro jóga neboli párové akrobatické cvičení
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

18 min

V této epizodě vám představíme dvě Legendy – Jitku Roubíčkovou a Ondru Horkého. Oba dva milují sport a pohyb, a i když si nejsou partnery pro život, jsou si partnery v akro józe, neboli párové akrobatické józe, která vyžaduje kromě pokročilých fyzických schopností především vzájemnou důvěru mezi partnery. Chtěli byste s akro jógou začít? Podívejte se na IG kanál Jitky a Ondry @acroyogajitkaondra a nechte se inspirovat jejich neskutečnými pozicemi! [ Moderuje: Markéta Melounová ]


Legend Element | Live Your Adventure
Not just a clothing brand! We promote adventuring as an important part of mental health.

Support the show (https://www.patreon.com/legendelement)

Popis podcastu

Your dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian adventure lifestyle brand Legend Element. We are thrill seekers, explorers, and adventure lovers living life on our own terms. We passionately seek to empower people to live their own unique adventures - to live a fulfilling life. Get inspired by the stories of Legends amongst us and their adventures. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your adventure with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support this podcast? Become our patron at www.patreon.com/legendelement.