Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 63] Monika Zemánková | O fitness a poruchách příjmu potravy

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

63] Monika Zemánková | O fitness a poruchách příjmu potravy

Obrázek epizody 63] Monika Zemánková | O fitness a poruchách příjmu potravy

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

30 min

V této epizodě Legend Element Podcastu si budeme povídat s certifikovanou fitness trenérkou Monikou Zemánkovou. Fitness znamená pro Moniku víc než jen práci, je to pro ni komplexní životní styl a cesta k fyzickému a psychickému zdraví. Monika překonala dlouholetý problém s poruchou příjmu potravy a jejím cílem je teď pomáhat ostatním. Chtěli byste Moniku kontaktovat, ale nežijete zrovna v Sydney? Napište jí přes její Instagram @_monika_fitness_  a domluvte si online couching na míru! [ Moderuje: Markéta Melounová ]


Legend Element | Live Your Adventure
Not just a clothing brand! We promote adventuring as an important part of mental health.

Support the show (https://www.patreon.com/legendelement)

Popis podcastu

Your dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian adventure lifestyle brand Legend Element. We are thrill seekers, explorers, and adventure lovers living life on our own terms. We passionately seek to empower people to live their own unique adventures - to live a fulfilling life. Get inspired by the stories of Legends amongst us and their adventures. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your adventure with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support this podcast? Become our patron at www.patreon.com/legendelement.