Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

53] Míra Bezecný | Horolezení v Austrálii a 120m free solo

Play

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

23 min

Legendou této epizody je horolezec tělem i duší Míra Bezecný. Míra začal s holorlením v Čechách, ale lezení ho úplně uchvátilo až v Austrálii, konkrétně v Modrých horách, kde trává každou svoji volnou chvíli zavěšený ve skalách. Poslechnětě si Mírův příběh o jeho cestě do výšek, do kterých se vydal i bez lana, tak zvaně free solo.  [ Moderuje: Markéta Melounová ]

Support the show (https://www.patreon.com/legendelement)

Popis podcastu

Your dose of motivation! This is an inspirational podcast of Australian adventure lifestyle brand Legend Element. We are thrill seekers, explorers, and adventure lovers living life on our own terms. We passionately seek to empower people to live their own unique adventures; the important component of overall wellbeing and happiness. Get inspired by the stories of Legends amongst us and their adventures. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your adventure with us? Contact us on info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase cool sustainable leisure apparel? Visit our online store legendelement.com. Wanna support our podcast? Become our patron on www.patreon.com/legendelement.