Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 53] Míra Bezecný | Horolezení v Austrálii a 120m free solo

Legend Element Podcast

legendelement.com

Věda a technika

53] Míra Bezecný | Horolezení v Austrálii a 120m free solo

Obrázek epizody 53] Míra Bezecný | Horolezení v Austrálii a 120m free solo

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

23 min

O epizodě podcastu

Legendou této epizody je horolezec tělem i duší Míra Bezecný. Míra začal s holorlením v Čechách, ale lezení ho úplně uchvátilo až v Austrálii, konkrétně v Modrých horách, kde trává každou svoji volnou chvíli zavěšený ve skalách. Poslechnětě si Mírův příběh o jeho cestě do výšek, do kterých se vydal i bez lana, tak zvaně free solo.  [ Moderuje: Markéta Melounová ]

Support the show(https://www.patreon.com/legendelement)

Legendou této epizody je horolezec tělem i duší Míra Bezecný. Míra začal s horolezením v Čechách, ale lezení ho úplně uchvátilo až v Austrálii, konkrétně v Modrých horách, kde tráví každou svou volnou chvíli zavěšený ve skalách. Poslechněte si Mírův příběh o jeho cestě do výšek, do kterých se vydal i bez lana, takzvaně free solo.  [ Moderuje: Markéta Melounová ]

Legend Element | Live Your Adventure
Australian adventure movement. Follow your passion and anything is possible!

Disclaimer: This post contains affiliate links. If you make a purchase, I may receive a commission at no extra cost to you.

Support the show

Popis podcastu

Your monthly dose of motivation! This is an inspirational podcast of the Australian movement Legend Element. We are here to show that ordinary people can live extraordinary adventures. Follow your passion and anything is possible! Get inspired by the stories of everyday heroes amongst us. We broadcast in English, Czech and Slovakian. Wanna share your story with us? Contact us at info@legendelement.com, or through FB/IG @legendelementofficial. Wanna purchase our cool sustainable leisure apparel? Visit online store legendelement.com. Wanna support us? Become our patron and legend at Patreon www.patreon.com/legendelement.