Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #18 proč prokrastinujeme od věcí, které nás baví? co plánuju na srpen | le modevie

#18 proč prokrastinujeme od věcí, které nás baví? co plánuju na srpen | le modevie

Obrázek epizody #18 proč prokrastinujeme od věcí, které nás baví? co plánuju na srpen | le modevie

Poslechněte si podcast

16. 8. 2023

27 min

Ahoj všichni!

V dnešním podcastu jsem se rozhodla probrat pro mě velmi aktuální téma a to - proč prokrastinujeme od věcí které nás baví?

Zároveň vám shrnu i co plánuju na srpen a prostě si tak popovídáme.

Pokud byste chtěli Podcasty slyšet s předstihem a taky (a to hlavně) chtěli mít nepřetržitý bonusový content můj a Anežky kterou můžete znát jako @budfajn, určitě nás nezapomeňte sledovat ne Hero Hero.

Najdete nás tam jako herohero.co/fajnmodevie

Dejte mi vědět, jak se vám nový podcast líbil a budu se těšit zase příště!


xx Johannka - modevie J


Ps: nezapomeňte mě VŠUDE sledovat

Instagram: @modevie.j

YouTube: Modevie J

Blog: https://modeviej.blogspot.com

Tiktok: @johannka

Popis podcastu

Ahoj všichni! aaaa mám svůj podcast!! Byl to už nějakou dobu můj sen a sny se mají plnit! Jsem obyčejná holka, co se zajímá o zdravý životní styl, sport, cestování ale zároveň i módu, seberozvoj a motivaci ostatních. Na druhou stranu můj život je plný fuckupů a různých myšlenek, které bych s vám ráda sdílela. Chci vám ukázat že nikdo nemá život jako z instagramu, ale že s tím můžete vždycky něco dělat! Budu mluvit i o své cestě boje s anorexií, úzkostmi a jak se vyrovnat s různými situacemi. Tak doufám že se semnou budete cítit komfortně, jako s kamarádkou