Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 47. Martin Hendl - záložák

KAM JDEŠ?

Petr Michálek

Umění

47. Martin Hendl - záložák

Obrázek epizody 47. Martin Hendl - záložák

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

59 min

Martin Hendl je můj přítel, programátor, ale hlavně - to mě zajímalo nejvíc - dobrovolný voják v záloze. Pamatuji si to jako dnes, kdy k nám přijel a řekl, že se rozhodl bránit. Od té doby absolvoval několik cvičení a žije s tím, že mu každý den může zavolat telefon s povolávacím rozkazem.

Zajímalo mě, co přesně ho k tomu vedlo, jak to souvisí s tím, že v Děčíně vede sportovní klub, jak nejlépe motivovat naše děti k pohybu a to vše je samozřejmě prolnuto mnoha vtipy, protože to nás už od gymplu spojuje - dívat se na svět s humorem.

Mimochodem, já mám australského ovčáka Jenny a on má australského ovčáka Jacka. Aniž bychom se odmlouvali. Občas nám do rozhovoru štěkne a pískne, ale to berte spíše jako pozvánku k video záznamu našeho rozhovoru, který jsme vedli v překrásném Děčíně, kde jsem kdysi šest let žil. Martin měl zrovna berle, ale ve výsledku byl na trase rychlejší než já.

Tak pojďte s námi.

SEE YOU! 👁️