Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #27 - Můj přístup k výuce NLP (+ výcvik 2022)

Jiným pohledem

Jirka Martišek

Zdraví

#27 - Můj přístup k výuce NLP (+ výcvik 2022)

Obrázek epizody #27 - Můj přístup k výuce NLP (+ výcvik 2022)

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

9 min

Poslechem podcastu (nebo čtením knih, blogů a e-mailů) se NLP nenaučíte. Můžete maximálně podlehnout iluzi, že znáte NLP. Ale bez kurzu si těžko kvalitně osvojíte NLP techniky a potřebné NLP dovednosti.

V tomto podcastu (a mých e-mailech) najdete řadu užitečných myšlenek založených na NLP. Jen prosím mějte na paměti, že to jsou pouze střípky.

V této epizodě se doslechnete, jak se dívám na výuku NLP jakožto certifikovaný trenér ovlivněný přístupem Johna Grindera, spoluzakladatele NLP.

  • naučit se techniky (postupy) nestačí, důležité je pochopit principy (uslyšíte proč)
  • zásadní je i trénink NLP dovedností (uslyšíte několik příkladů)
  • nejlépe funguje praktická výuka skrze vlastní zkušenost
  • na výcviku se naučíte využívat NLP jak pro sebe, tak pro druhé (uslyšíte, jak toho docílíme a co z toho je důležitější)

Pokud vás NLP zajímá, poslechněte si tuto epizodu. Zase o něco více porozumíte tomu, o čem to je.

www.JirkaMartisek.cz, IG: jirkamartisek

Popis podcastu

Tento podcast nabízí trochu jiný pohled na fungování lidské psychiky. Jirka Martišek předkládá užitečné myšlenky a praktické nástroje k tomu, jak ještě lépe využívat svoji mysl - když už jednou ten mozek máme. Čerpá převážně z NLP a ze své praxe kouče a lektora. Věří, že když umíme dobře zacházet se svými emocemi a změnit nežádoucí chování, máme se lépe nejen my, ale i lidé kolem nás.