Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody ZLATÉ dítě

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Kamila Hermannová

Zdraví

ZLATÉ dítě

Obrázek epizody ZLATÉ dítě

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

25 min

Narozdíl od vás, váš sourozenec neudělal prakticky nikdy nic špatně? Co neprocházelo vám a sklízeli jste za to céres, nad tím se u něj jednoduše a s úsměvem mávlo rukou? Byl krásnější, chytřejší, schopnější, oblíbenější a vůbec (narozdíl od vás) hoden lásky, obdivu a pozornosti? A celý život jste v sobě nosili ten pocit, že ho mají vaši rodiče radši a je (narozdíl od vás) živoucím splněním jejich představ?


Pak si vám dovolujeme v dnešním videu představit ZLATÉ DÍTĚ :-) A popovídat si o tom, jaká je jeho dynamika a že a proč to možná NEMÁ v životě lepší, jak jste si doposud mysleli …

# MámRodičeNarcisty # JakVznikáNarcista # GoldenKid # ZlatéDítě # DynamikaNarcistickéRodiny # ZtrátaIdentity # UkradenáOsobnost # Vztek  # Dětství # NízkáSebehodnota # NulovéSebevědomí

Popis podcastu

www.jakofenix.cz Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE.