Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Proč se necháváme zneužívat, i když to víme - rukojmí (2. část)

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Kamila Hermannová

Zdraví

Proč se necháváme zneužívat, i když to víme - rukojmí (2. část)

Obrázek epizody Proč se necháváme zneužívat, i když to víme - rukojmí (2. část)
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

14 min

https://www.facebook.com/groups/jakof... Těšíme se na Vás i v naší uzavřené Facebookové skupině Jako Fénix - New Life:   Další díl ze série podcastů JAKO FÉNIX - TOXICKÉ VZTAHY A MANIPULACE. Protože Váš problém možná sedí vedle Vás. Nikoli ve Vás. http://www.jakofenix.cz Sledujte také náš Seriál o toxických vztazích - 32 dílů zdarma na webu https://jakofenix.cz/serial/​ Těšíme se na Vás i v naší uzavřené Facebookové skupině Jako Fénix - New Life:  https://www.facebook.com/groups/jakof... Jste ve vztahu s manipulátorem a nevíte si rady? Nevěšte hlavu, cesta z toho ven existuje: Záchranný kruh - online trénink protimanipulativní sebeobrany : https://1url.cz/QzyEi Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE. http://www.jakofenix.cz

Popis podcastu

www.jakofenix.cz Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE.