Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pokradená osobnost narcisty

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Kamila Hermannová

Zdraví

Pokradená osobnost narcisty

Obrázek epizody Pokradená osobnost narcisty

Poslechněte si podcast

8. 5. 2022

27 min

Narcistická osobnost = stále se měnící (nakradený) konstrukt Také vám zůstává rozum stát a máte pocit, že toho člověka nepoznáváte? Třeba i z hodiny na hodinu? Že se s jinými lidmi promění v někoho úplně jiného? V práci je někdo jiný, doma je někdo jiný, mezi přáteli je někdo jiný a na procházce se psem nebo v zahrádkářském klubu taky? Nebo že byl nějaký s vámi, měl a neměl rád určité věci, měl určité názory, vkus, náhledy na svět … a ve vztahu po vás se nestíháte divit, “co ta nová s ním provedla”? O tom, jak to vlastně ve skutečnosti je s narcistickou osobností, si povídáme v dnešním videu :-)

Popis podcastu

www.jakofenix.cz Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE.