Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody [ Narcismus a toxické vztahy ] - Narcista, kodependent a ALKOHOLISMUS nebo jiná substanční závislost

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Kamila Hermannová

Mentální zdraví

,

Zdraví

[ Narcismus a toxické vztahy ] - Narcista, kodependent a ALKOHOLISMUS nebo jiná substanční závislost

Obrázek epizody [ Narcismus a toxické vztahy ] - Narcista, kodependent a ALKOHOLISMUS nebo jiná substanční závislost

Poslechněte si podcast

11. 2. 2024

28 min

"Má narcista závislosti? Tzn. alkohol, drogy, automaty, ...? Pokud ano, co si tím vlastně nahrazuje? Zdroj? Nebo naopak málo zdroje?"

"Dělám všechno pro to, aby se měl dobře, ale snaha zbytečná. Využívá mě jenom?"

To jsou otázky, které padají v oblasti tématu narcismu a toxických vztahů jako na běžícím pásu snad denně. Tak se na tohle téma podíváme podrobněji a mrkneme se na vnitří dynamiku.

Protože ta jednoduchá a nejstručnější odpověď ze všech zní: ANO. Pod alkoholismem a jinými substančními závislostmi JE NARCISTICKÉ ZRANĚNÍ. A ve videu si povídáme o tom, proč tomu tak je, jak to funguje a jak z toho celýho ven. Odkazy zmíněné ve videu: ZÁCHRANNÝ KRUH: https://jakofenix.cz/produkty/zachranny-kruh/ JAKO FÉNIX skupina na FB: https://www.facebook.com/groups/jakofenix https://jakofenix.cz #narcismus #narcista #empat #toxickývztah #kodependence #jakofenix #jaknavztahy #zavislevztahy -------------------------------------------------------------- ❗❗ Je mi jasný, že se Vám v hlavě teď točí nejspíš spousta otazníků ohledně narcismu, narcistů a toxických vztahů obecně, který Vám nedají pokoj a na který potřebujete znát odpovědi. Hromadu DALŠÍCH INFORMACÍ včetně možnosti se mě osobně ZEPTAT najdete přímo na našem webu: https://jakofenix.cz/ ❣️ Stejně tak je mi jasný, že se Vám v hlavě točí i spousta otázek, jak to či ono na svojí cestě ven z tohohle labyrintu udělat tak, abyste neopakovali znovu stejný chyby nebo nedělali další. A ocenili byste zcela konkrétní a PRAKTICKÉ NÁVODY, jak přesně ten či onen krok zrealizovat: https://jakofenix.cz/eshop/ Na stejné adrese - https://jakofenix.cz/eshop/ - najdete i VŠECHNY NÁVODY ZMÍNĚNÉ VE VIDEU. ❤️ Za SDÍLENÍ, LIKE a ODBĚR vám všem moc DĚKUJU 😘 🎧 Poslouchat kanál JAKO FÉNIX můžete také na Spotify, Apple Music a Seznam Podcast. Verzi s videem najdete vždy tady na YouTube. #toxickevztahy #narcismus #manipulace #toxickývztah #toxickyvztah #narcista #manipulátor #manipulator #narcistickáporucha #narcistickaporucha #narcistickaporuchaosobnosti #narcistickáporuchaosobnosti #terapie #obranaprotimanipulaci #toxickévztahy #vztahy #vztah #komunikace #oběť #obet #manželství #manzelstvi #partner #partnerka #partnerství #týrání #tyrani #psychicketyrani #emocionalnityrani #zneužívání #zneuzivani #psychickezneuzivani #psychickézneužívání #emocionálnízneužívání #emocionalnizneuzivani #emocionálníenergie #emocionalnienergie #psychologie #psychopat #psychickénásilí #psychickenasili #domácínásilí #domacinasili #stalking #psychoterapie #psychiatrie #sebevědomí #sebevedomi #láska #laska #rodina #kamilakmecová #kamilakmecova #jakofénix #jakofenix