Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 10 způsobů, jak vám narcista ODPÍRÁ INTIMITU (Díl 1)

JAKO FÉNIX - Toxické vztahy a manipulace

Kamila Hermannová

Zdraví

10 způsobů, jak vám narcista ODPÍRÁ INTIMITU (Díl 1)

Obrázek epizody 10 způsobů, jak vám narcista ODPÍRÁ INTIMITU (Díl 1)

Poslechněte si podcast

29. 8. 2022

21 min

Svět je zalitý sluncem a plný něžností, našli jste tu onu velkou osudovou lásku svého života, plujete si nad ním na svém nádherném růžovém obláčku a cítíte se jako ta nejmilovanější bytost tohoto světa … a najednou (bez zvonce) je POHÁDKY KONEC.

Všechny něžnosti a láskyplné intimnosti najednou skončí jako když mávne kouzelným proutkem. A vy zůstáváte stát, ničemu nerozumíte a usilovně se snažíte přijít na to, co jste kde udělali špatně.

Neudělali jste špatně nic. Kromě toho, že jste ve vztahu s narcistou. A právě jste se překlopili z fáze lovebombingu do fáze devalvace.

V dnešním videu si povídáme o tom, jak to vlastně u narcistů s intimnostmi je, proč najednou tak náhle skončí a jaké jsou typické projevy faktu, že s “láskou a intimností” je definitivní konec.

Video "PROČ VÁS NARCISTA DEVALVUJE?" najdete tady: https://1url.cz/0rKUj

Popis podcastu

www.jakofenix.cz Jak se dostat z emocionální i materiální závislosti na patologickém manipulátorovi, přenastavit svoje vnitřní nastavení, která nás k němu táhnou, a začít žít svůj vlastní NEW LIFE.