Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Co mám dělat na rozlučce se svobodou?

Play

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

01:16

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka konec týdne a já si myslím že se můžeme směle podívat nějaké lehké téma ale chtít A nepotřebuje řekli tak precizně odborný přístav samozřejmě jedině a právě lehká témata těmi a se věnuji naprosto úplně a oddaně tak jsem s ním a ne jenom lehká témata mě zajímá co ještě lehkého třeba já nevím lehké topné oleje a lehká atletika Přesně tak co mám koupit přítelkyni k Vánocům Tak to jo no to je opravdu matematika že za přítelkyni napsal že nebudu se pouštět do toho jak jste spolu dlouho a nějaký věk stáří tohleto to nějak jako finanční zázemí Já vím že přítelkyni jako dneska tak nějakou jako napříč generacemi věkem a nevím všemožným potěší nějaký opravdu ale opravdu tak úplně běžný úplně jakoby jemný pěknýDiamant a dá se na něj půjčit tak samozřejmě