Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mozaika: Začíná Pražské jaro. Speciál Mozaiky nabídl kompletní informace o festivalu i koncert Dua Bohémo

Český rozhlas - Hudba

Český rozhlas

Hudba

Mozaika: Začíná Pražské jaro. Speciál Mozaiky nabídl kompletní informace o festivalu i koncert Dua Bohémo

Obrázek epizody Mozaika: Začíná Pražské jaro. Speciál Mozaiky nabídl kompletní informace o festivalu i koncert Dua Bohémo

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

47 min

Ve Smetanově síň Obecního domu v Praze bude dnes večer zahájen 77. ročník festivalu Pražské jaro. Moderátoři Naděžda Hávová a František Šedivý proto přivítali ve studiu celou řadu hostů – operní pěvkyni Markétu Cukrovou, zástupce ředitele festivalu Pavla Trojana, dramaturga Pražského jara Josefa Třeštíka a dirigenta Marka Prášila. Hodinu s Pražským jarem také zpříjemnilo Duo Bohémo. Houslista Matouš Pěruška a violoncellistka Kristina Vocetková naživo zahráli hned tři skladby.

Všechno z tématu Hudba můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .