Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Host Reportéra Tomáše Poláčka: Juliet Navrátilová

Host Reportéra

Reportér Magazín

Zpravodajství

Host Reportéra Tomáše Poláčka: Juliet Navrátilová

Obrázek epizody Host Reportéra Tomáše Poláčka: Juliet Navrátilová

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

59 min

Nikdy dřív žádné psychotropní látky neužívala, ale roku 2012 se jí změnil život. Juliet Navrátilové tehdy bylo jedenatřicet let – od devatenácti žila tato rodačka z Hané v Londýně, kde se stala oblíbenou průvodkyní turistů. Už delší dobu měla potíže se zdravím, začalo to revmatoidní artritidou. „Šok ale přišel v těch jednatřiceti,“ vzpomíná v podcastu Host Reportéra, „kdy doktoři zjistili, že mám autoimunitní onemocnění lupus, jehož symptomem je mimo jiné nesmírná chronická únava.“ Lékaři upozornili na fakt, že zcela jistě dojde ke zhoršení kvality života, předepsali například kortikoidy, ale odjakživa velmi citlivá Juliet se rozhodla poslouchat své srdce, které velelo, ať prášky odmítne, odjede na delší dobu do Latinské Ameriky a zkusí se léčit tam.

Poslední pasáž rozhovoru je uzamčena pro nejvěrnější fanoušky podcastu, kteří nás podporují na stránce Patreon. Tvorbu tohoto podcastu můžete prostřednictvím odkazu podpořit i vy: https://www.patreon.com/hostreportera. Všem věrným posluchačům moc děkujeme!

Popis podcastu

Rozhovory s lidmi, kteří mají co říci.