Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HoRe Tomáše Poláčka: David Grudl

Host Reportéra

Reportér Magazín

Zpravodajství

HoRe Tomáše Poláčka: David Grudl

Obrázek epizody HoRe Tomáše Poláčka: David Grudl

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

1 hod 10 min

Napsal jsem mu: „Přijď do podcastu vyprávět o tom novém programu, který za nás dokáže během pár vteřin vytvořit na libovolné zadání krásnou fotku nebo obrázek!“ David Grudl odpověděl se smajlíkem: „To bych ti tam musel říct i o umělé inteligenci, která za pár vteřin vygeneruje smysluplný text, což tě jednou připraví o práci!“ Kamarád David Grudl je z mého laického pohledu úspěšným programátorem (on by to asi řekl jinak, například: „Vymýšlím software, pohánějící spoustu webů, přednáším, školím, píšu...“), který nadšeně sleduje a zkouší novinky v oblasti umělé inteligence.

Poslední pasáž rozhovoru je uzamčena pro nejvěrnější fanoušky podcastu, kteří nás podporují na stránce Patreon. Tvorbu tohoto podcastu můžete prostřednictvím odkazu podpořit i vy: https://www.patreon.com/hostreportera. Všem věrným posluchačům moc děkujeme!

Popis podcastu

Rozhovory s lidmi, kteří mají co říci.