Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S Markétou Gajdošovou o studiu v Americe a budování vlastního brandu

Healthy By Cerna

Kamila Černá

Zdraví

S Markétou Gajdošovou o studiu v Americe a budování vlastního brandu

Obrázek epizody S Markétou Gajdošovou o studiu v Americe a budování vlastního brandu

Poslechněte si podcast

13. 9. 2021

1 hod 6 min

"Studium výživy na americké univerzitě není zdaleka jen o sestavování jídelníčků. Je to investice na celý život. Zelená barva v kalendáři znamená čas pro mě, který si musím pečlivě hlídat." Za mikrofonem se znovu potkáváme s Markétou Gajdošovou, mojí kolegyní, kamarádkou, autorkou knih, podcasterkou a jednou z nejúspěšnějších výživářek v jedné osobě. Povídáme si o tom, co obnáší studium v Americe, o time managementu a plánování, vývoji vlastních produktů, vedení týmu a plnění snů.

Popis podcastu

Podcast Healthy by Cerna se věnuje zdravému životnímu stylu, fitness, výživě a rozvoji. Základní linkou všech témat je péče o zdraví, touha vzdělávat se a přinášet zábavnou formou nové informace a názory. Děkuji za každé sdílení a odběr! Autorka: Kamila Černá www.healthybycerna.com Spolupráce: on-line/osobní konzultace, výživový koučink kamila@healthybycerna.com IG: @Healthy_by_cerna https://www.instagram.com/healthy_by_cerna/