Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Bude to chtít chladné nervy," říká Josef Středula o chaosu v testování. A Babišovi děkuje za útoky

„Bude to chtít chladné nervy," říká Josef Středula o chaosu v testování. A Babišovi děkuje za útoky

Obrázek epizody „Bude to chtít chladné nervy," říká Josef Středula o chaosu v testování. A Babišovi děkuje za útoky

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

31 min

Minulý týden musely povinné testování zahájit velké firmy nad 250 zaměstnancům. Měly začít ve středu a dokončit ho musí do pátku 12. března. Od minulého pátku měly s testování začít i střední podniky, které mají od 50 do 249 pracovníků a  tuto středu pak začne povinné testování i pro veřejný sektor, a to pro úřady s 50 a více pracovníky. Pokud vše půjde podle plánu, povinně testovat budou muset i malé podniky a úřady. To by podle slov vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) znamenalo, otestovat až 4,2 milionu lidí každý týden. O tom, jak se s touto situací české firmy vypořádávají,  v čem shledávají největší problémy i jak dopadla slovní přestřelka s premiérem Babišem (ANO) byla řeč v Epicentru s předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou.

Popis podcastu

Epicentrum - Zpravodajský diskuzní pořad se zajímavými hosty o aktuálních a klíčových tématech od redakce Blesk Zpráv. Buďte s námi v centru dění!