Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #020 Gabriela Benešová - Co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět

Energie v životě

Lucie Ratajská

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Mentální zdraví

,

Zdraví

#020 Gabriela Benešová - Co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět

Obrázek epizody #020 Gabriela Benešová - Co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět

Poslechněte si podcast

22. 6. 2021

1 hod 17 min

O epizodě podcastu

Zamrzlé bubliny v červnu... aktuální téma už od zimy, naše bubliny jejich prolínání nebo naopak neprolínání.

  • Gen alfy a gen následnovnictví?
  • Stínová frekvence, která s námi hraje hry na silnější a slabší...
  • Jak tuto prohlédnout a nenaskakovat na ni?
  • Co za co vyměňujeme díky změnám, které přicházejí?


S Gabrielou Benešovou jsme si povídaly o jejím pohledu na to, co nám tato doba obnažuje, ale i otevírá za možnosti náhledu na náš svět. Nakolik se pohybujeme v bublině, která nám vyhovuje, nebo se necháváme strhnout názory ostatních jen protože jsou hlasitější?


Gabriela Benešová na svém webu inspiruje různými články a zamyšleními, sdílí zde také vizualizace a meditace, které mají velikou sílu. Nedávno začala tvořit individuální (dle mě vlemi podporující) meditace podle hologenetického profilu Genových klíčů. Já sama tuto meditaci mám a ze srdce doporučuji, moje tělo rezonovalo úplně na maximum. Gábi se věnuje Germánské nové medicíně a individuálnímu provázení.


Já mám na Gábi moc ráda její nadhled i rozhled v mnoha tématech, praktičnost a zároveň velkou citlivost, její klid a zemitost... Moc ráda si s ní povídám a někdy jen poslouchám čerpám nabízený klid. Tak to bylo i tentokrát... Posíláme vám ho i skrze tento rozhovor, který si můžeš pustit jako podcast nebo jako vlog.


Web na Gábi inforlife.cz

Zamrzlé bubliny i v létě...

S Gabrielou Benešovou jsme si povídaly o jejím pohledu na to, co nám tato doba obnažuje a otevírá za možnosti náhledu na náš svět. Nakolik se pohybujeme v bublině, která nám vyhovuje, nebo se necháváme strhnout názory ostatních jen protože jsou hlasitější?

  • Naše bubliny jejich prolínání nebo naopak neprolínání.
  • Gen alfy a gen následnovnictví? Stínová frekvence, která s námi hraje hry na silnější a slabší... Jak tuto hru prohlédnout a nenaskakovat na ni?
  • Co za co vyměňujeme díky změnám, které přicházejí?

Gabriela Benešová na svém webu Inforlife.cz inspiruje různými články a zamyšleními, sdílí zde také vizualizace a meditace, které mají velikou sílu. Nedávno začala tvořit individuální (dle mě vlemi podporující) meditace podle hologenetického profilu Genových klíčů. Já sama tuto meditaci mám a ze srdce doporučuji , moje tělo rezonovalo úplně na maximum. Gábi se věnuje Germánské nové medicíně a individuálnímu provázení, ale i seminářům pro skupiny.


Já mám na Gábi moc ráda její nadhled i rozhled v mnoha tématech, praktičnost a zároveň velkou citlivost, její klid a zemitost... Moc ráda si s ní povídám, a někdy jen poslouchám a čerpám nabízený klid. Tak to bylo i tentokrát... Posíláme ho i vám skrze tento rozhovor, který si můžete pustit i jako podcast .

Web na Gábi inforlife.cz