Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Energie v životě

Lucie Ratajská

Zdraví

#005 Lucie Ratajská - Sebeláska a její úrovně

Play

Poslechněte si podcast

24. 5. 2020

26 min

Tolik skloňovaná, zmiňovaná, a tak důležitá.

Sebeláska jako gró života. Když se o něčem často mluví a ze všech stran toto téma volá po pozornosti, je vidět, že se aktuálně otevřelo, abychom se mu podívaly na zoubek.

Jenže jak ho správně pochopit, kdo má pravdu v tom co Sebeláska je, a jak se opravdu dotknout její esence?

Nabízím Ti svůj pohled na Sebelásku a její vývoj, protože je to téma, které nikdy nebude mít pomyslnou fajfku - SPLNĚNO.

Sebeláska je cestou, na které čím déle jsi, tím více nabízí svou nekonečnou hloubku.

A já se jí pro Tebe zkusím dotknout skrze schody, přes které Sebeláskou procházíme a kam nás vede.

 

Budeš se moci podívat do svého života, jak velkou cestu jsi už urazila a na co se můžeš těšit, když po ní půjdeš dál, krok za krokem.

Popis podcastu

Tento podcast bude o energii v životě, o živosti v různých oblastech našeho života. Jak se otevírat více a více radosti v našich životech. Slovo živost, radost, energie se tu bude opakovat, protože oblasti, kde nám tato energie proudí nás sytí a vyživují. To čemu dáváme pozornost roste a já budu ráda, když u poslechu budete dávat pozornost svému životu z různých úhlů pohledu a témat.