Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Easy Cast

Jakub "Koťák" Kotek

Zábava

#16 DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ o hledání přítele, odchodu z České televize i pohledu na dění v politice

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

1 hod 14 min

V tomto díle jsme zabrousili do žurnalistiky a světa veřejnoprávních médií a seriózní novinařiny. Naším hostem tentokrát byla Daniela Písařovicová, která ještě do nedávna byla jednou z hlavních tváří zpravodajství České televize a moderátorskou hvězdou ČT24. Jaká byla její kariéra v České televizi? Bude na své působení vzpomínat v dobrém? Jaké nejtěžší momenty zažila? Líbí se jí více role seriózní novinářky nebo jí více bavilo být na očích v soutěži Star Dance? Daniela s námi mluvila na vážná i nevážná témata. Dostalo se i na osobní život, na to pro jaké může má slabost a jaký by měl být její budoucí partner. V tomto díle se také dozvíte, že pokud vypadáte jako zrzavý Roman Šebrle, určitě máte velkou šanci.

Děkujeme za zhlédnutí či poslech. Podcast můžete sledovat v premiéře pravidelně každé úterý od 17 hodin na všech platformách. Pokud nás posloucháš v autě nebo na cestách? Najdeš nás na Spotify, YouRadio Talk nebo Google Podcast. :) Verzi s videem umísťujeme na Youtube.

Předem děkujeme za komentáře i hodnocení.
V kontaktu můžeme být i na Instagramu: https://www.instagram.com/jakubkotek_2.0

S láskou vyrobeno v Raketa Media Space

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/easycast/message

Popis podcastu

Tenhle podcast nepotřebuje popis. Zajímavá témata se zajímavými hosty uslyšíš v premiéře každé úterý od 17 hodin.