Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 34: Peter Bittó (Renocar): Firma byla systémově nastavená dobře, ale chyběla nám angažovanost a loajalita zaměstnanců

CEO na ostří nože

Kogi CON

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Management

34: Peter Bittó (Renocar): Firma byla systémově nastavená dobře, ale chyběla nám angažovanost a loajalita zaměstnanců

Obrázek epizody 34: Peter Bittó (Renocar): Firma byla systémově nastavená dobře, ale chyběla nám angažovanost a loajalita zaměstnanců

Poslechněte si podcast

12. 2. 2024

31 min

O epizodě podcastu

Rodinná firma Renocar vznikla jako svépomocná dílna zápisem do rejstříku družstev už v roce 1988, tedy ještě v socialistickém Československu. Majitel firmy Miloš Vránek firmu v roce 2011 předal synům a teď, v roce 2023, se mnou ve studiu sedí profesionální CEO Renocaru, Peter Bittó.
Rodinná firma Renocar vznikla jako výrobní družstvo zápisem do rejstříku družstev už v roce 1990, tedy ještě v socialistickém Československu. Majitel firmy Miloš Vránek firmu v roce 2011 předal synům a teď, v roce 2023, se mnou ve studiu sedí profesionální CEO Renocaru, Peter Bittó.