Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 13: Petr Borkovec (Partners): To, co někteří dělají s 300 lidmi, my zvládneme s 30. S novými firmami jdeme na jistotu

CEO na ostří nože

Kogi CON

Byznys

13: Petr Borkovec (Partners): To, co někteří dělají s 300 lidmi, my zvládneme s 30. S novými firmami jdeme na jistotu

Obrázek epizody 13: Petr Borkovec (Partners): To, co někteří dělají s 300 lidmi, my zvládneme s 30. S novými firmami jdeme na jistotu
Play

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

44 min

Na jakých pilířích stojí banka, kterou nyní budují? Jak zajistí, že jim nebují v systému skupiny poradců s jinými hodnotami? Jak dokážou zajistit, aby se poradci věnovali klientům dlouhodobě? Proč budují další společnosti? Co jim to přináší navíc? V čem vidí další příležitosti? O tom všem je celý podcast.

Popis podcastu

Jak se stát nejlepším CEO? Podcast o věcech, o kterých top manažeři včetně CEO  nahlas nikdy nemluví. Jak to udělat, aby vaše firma zvládla tuhle turbulentní dobu na jedničku? Jak balancovat na ostří nože mezi akcionáři, zákazníky i zaměstnanci?  Podcast přináší inspiraci i konkrétní tipy. Vždy si odnesete minimálně jednu konkrétní věc, kterou budete schopni ihned aplikovat v praxi.