Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Vilém Vrba: Základem všeho je vědět, jakého potřebuji dosáhnout zisku a jaké aktivity k tomu vedou

Obrázek epizody Vilém Vrba: Základem všeho je vědět, jakého potřebuji dosáhnout zisku a jaké aktivity k tomu vedou

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

31 min

Jak si stavět obchodní plán? Jak si nastavovat obchodní výsledky, aby to dávalo smysl? Jak dlouho pracuje v obchodu? Jak to všechno začalo? Co byl pro něj tzv. wow moment? Jaké metriky sleduje u nových obchodníků? 

Vilém Vrba je zkušený obchodník i manažer, který po absolvování Masarykovy univerzity v Brně působil na obchodních a manažerských pozicích v řadě oborů. Je oceňován za vyhledávání talentů, v obchodu, marketingu a vzdělávání. 

Popis podcastu

Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel mediální agentury EP Petr Schwank.