Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Rozbité prasátko pohostilo Petra Schwanka: Je tady velké množství zajímavých projektů, ale důležité je zvládnout prodej

Obrázek epizody Rozbité prasátko pohostilo Petra Schwanka: Je tady velké množství zajímavých projektů, ale důležité je zvládnout prodej

Poslechněte si podcast

3. 5. 2022

58 min

Jak Petr Schwank vnímá bankéře Radovana Vávru? Proč vlastně založil podcast Buduj značku? Jaké to je podnikat v oblasti produkování podcastů? Co je klíčové při budování značky? Kdo může budovat brand? Jak člověk pozná, že člověk vybudoval značku? Jakých chyb se nejčastěji lidé při budování značky dopouštějí?

Natáčení podcastu Rozbité prasátko probíhalo osobně v podcastovém studiu dnešního hosta Petra Schwanka, zakladatele podcastu Buduj značku.

Podcast Rozbité prasátko u mikrofonu je vaším odrazovým můstkem do světa peněz!

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.