Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Martin Kunt: Dost věcí jsem si chtěl dělat sám, což dnes už vím, že je blbost

Obrázek epizody Martin Kunt: Dost věcí jsem si chtěl dělat sám, což dnes už vím, že je blbost

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

24 min

Jaké byly jeho podnikatelské začátky? Jak se mu měnila firma pod rukama? Není koučů až příliš? Co je nejdůležitějšího na vedení firmy? Proč jsou důležití zaměstnanci? Jakým procesem by si měl člověk připustit, že je například problém v něm?

Martin Kunt svoji první firmu založil před 25 lety. Věnoval se prodeji médií a reklamě. Z toho odešel a poslední dva roky vede značku Kouč na drátě, což je web, na kterém si lidé mohou vybrat kouče.

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.