Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Marek Odehnal: Investor se může setkat i s bezkupónovým dluhopisem

Obrázek epizody Marek Odehnal: Investor se může setkat i s bezkupónovým dluhopisem

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

28 min

Jak se vyvíjí trh s akciemi? Jaké existují druhy dluhopisů? Jaký je vztah mezi úroky a úrokovou sazbou? Jak se obecně chovají dluhopisy v krizi? Jak probíhá proplácení výnosů z dluhopisů?

Marek Odehnal je privátním investičním poradcem, investorem a majitelem investičně poradenské firmy Odehnal & partneři. V oboru financí je deset let, z toho se už čtyři roky specializuje výhradně na honorářové investiční poradenství. V současné době pracuje s více než padesáti klienty především z řad majitelů firem, manažerů a IT specialistů. 

Popis podcastu

Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel mediální agentury EP Petr Schwank.