Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Lukáš Paldus: Snažím se s lidmi bavit na rovinu, nebýt o metr výš než oni

Obrázek epizody Lukáš Paldus: Snažím se s lidmi bavit na rovinu, nebýt o metr výš než oni

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

29 min

Kde se to v něm vzalo, že se rozhodl založit vlastní společnost? Jak si vůbec vybral obor financí? Jak dával dohromady síť poradců? Co musel udělat pro to, aby práce s lidmi byla efektivní? Z jakých chyb se poučil? Jakou firemní kulturu prosazuje?

Pro Lukáše Palduse jsou finance jeho životem. Má desetiletou poradenskou praxi, kterou zúročil při založení vlastní společnosti In Invest. Ta poskytuje podporu dalším investičním poradcům a nabízí jim profesionální zázemí.

----
Podcast začal v čase 04:43.

Podcastu předcházel právní speciál s Jakubem Málkem, partnerem právní kanceláře PEYTON legal. Hovořilo se o integraci ukrajinských občanů v České republice.

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.