Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

Andrej Hyben, Michal Vittek: U zaměstnanců hledáme zápal pro to, jak fungujeme

Obrázek epizody Andrej Hyben, Michal Vittek: U zaměstnanců hledáme zápal pro to, jak fungujeme

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

26 min

Jaké milníky ve společnosti vnímají? Jak dlouho trvá „výchova člověka”? Jak je těžké nalézt kvalitního člověka? Co je dynamická kultura? Co je vlastně projekt Juno? Mají mezinárodní ambice? Jak řeší generování nových klientů pro aplikaci? Jaké mají priority? 

Andrej Hyben se v oblasti IT pohybuje posledních 15 let. Od roku 2014 vlastní a vede vývojovou společnost DENEVY, která před čtyřmi lety přivedla na svět projekt Juno. Ten má za úkol přinést do světa nejen IT specialistů řád. Jde o nástroj pro projektový management určený pro softwarové vývojáře. 

Michal Vittek kariéru v IT začínal jako překladatel pro Wordpress komunitu. Aktuálně se pohybuje na rozmezí manažera vývoje aplikací a technologického lídra. Jeho zájmem jsou nové technologie a snaží se vždy pochopit, jak věci fungují. 

Popis podcastu

Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel mediální agentury EP Petr Schwank.