Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 84: Ivana Šedivá: Každý má na něco talent. Existuje trik, jak ho odhalit

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

84: Ivana Šedivá: Každý má na něco talent. Existuje trik, jak ho odhalit

Obrázek epizody 84: Ivana Šedivá: Každý má na něco talent. Existuje trik, jak ho odhalit

Poslechněte si podcast

30. 1. 2020

33 min

O epizodě podcastu

Ivana Šedivá je čerstvě na volné noze. Ještě donedávna ale vedla marketing společnosti McDonald's a v tomto prostředí se pohybovala od začátku devadesátých let. Žádnou hantýrku ale nečekejte. Tenhle rozhovor je o vizích, o charakteru podnikatelů a o tom, jak vybudovat dobrou firmu. 3 klíčové otázky, na které v rozhovoru najdete odpověď: Mám vůbec talent na podnikání?  Kde čerpat inspiraci k dalším krokům? Co dělat s firmou v době krize?
Ivana Šedivá je čerstvě na volné noze. Ještě donedávna ale vedla marketing společnosti McDonald's a v tomto prostředí se pohybovala od začátku devadesátých let. Žádnou hantýrku ale nečekejte. Tenhle rozhovor je o vizích, o charakteru podnikatelů a o tom, jak vybudovat dobrou firmu.

3 klíčové otázky, na které v rozhovoru najdete odpověď:

  1. Mám vůbec talent na podnikání?
  2. Kde čerpat inspiraci k dalším krokům?
  3. Co dělat s firmou v době krize?

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.