Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 259: Kristýna Durasová, Stanislav Šareš: Rozhodli jsme se, že na cestě zdravého životního stylu půjdeme společně

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

259: Kristýna Durasová, Stanislav Šareš: Rozhodli jsme se, že na cestě zdravého životního stylu půjdeme společně

Obrázek epizody 259: Kristýna Durasová, Stanislav Šareš: Rozhodli jsme se, že na cestě zdravého životního stylu půjdeme společně
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

32 min

V čem Šareše ovlivnila cesta do Bangladéše? Kdy se k jeho podnikání připojila přítelkyně? Co znamenají výrobky s dobrou karmou? Jak vnímají fair trade produkty? Jak se celé jejich podnikání rodilo? Jaké útrapy na společné cestě v podnikání i v životě zažili?

Popis podcastu

Víte, jak to udělat, aby vás lidé zbožňovali? Aby vás obhajovali u známých a posílali k vám sami od sebe další a další zákazníky? Potřebujete mít značku, kterou milují. Buďte malým Applem ve svém oboru. V dnešní době na to máte. Podcast Buduj značku vám v této cestě pomáhá. Vychází každé úterý a moderuje ho majitel mediální agentury EP Petr Schwank.