Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

246: Luděk Blahut & Marek Hatlapatka: Závislost Česka na bankovním sektoru je extrémně vysoká

Obrázek epizody 246: Luděk Blahut & Marek Hatlapatka: Závislost Česka na bankovním sektoru je extrémně vysoká

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

25 min

Co vše dal společnosti Cyrrus covid-19? Co nového si vyzkoušeli? Jaký náhled má na domácí kancelář? Co by prospělo českým kapitálovým trhům? Daří se dohánět americký kapitálový trh? Co očekává v budoucnosti?

Tento díl podcastu vznikl ve spolupráci s Finanční konferencí. Jde o akci, která se uskuteční 21. a 22. září. Tématem konference budou alternativní formy financování.

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.