Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 242: Roman Kratochvíl: Vraceli jsme se do historie, abychom přišli na to, jak funguje bazální příjem energie

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

242: Roman Kratochvíl: Vraceli jsme se do historie, abychom přišli na to, jak funguje bazální příjem energie

Obrázek epizody 242: Roman Kratochvíl: Vraceli jsme se do historie, abychom přišli na to, jak funguje bazální příjem energie

Poslechněte si podcast

13. 9. 2021

29 min

Jak těžké bylo dostat tuto novou značku na trh? Jak dlouho se projekt vyvíjel? Jaký je rozdíl mezi stimulantem a energetickým nápojem? Kolik různých variant a verzí energetického nápoje za sebou má? Co vše MYONE Drink obsahuje? Jak dlouhá cesta vedla k drinku? Záleží na surovinách? Jde udělat uniformní výrobek? Jaké ovoce je stravitelné pro všechny lidi na světě?

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.