Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 247: Roman Kratochvíl: Nikdy jsem si nepřipustil, že bych prohrál, nebo že bych měl nechat firmu zkrachovat

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

247: Roman Kratochvíl: Nikdy jsem si nepřipustil, že bych prohrál, nebo že bych měl nechat firmu zkrachovat

Obrázek epizody 247: Roman Kratochvíl: Nikdy jsem si nepřipustil, že bych prohrál, nebo že bych měl nechat firmu zkrachovat

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

31 min

Proč se rozhodl z oblasti IT přejít k výrobě drinků? Proč mu chyběla energie? Jaký okamžik pro něj byl nejtěžší? Jak správně vysvětlit lidem, co je zdravá energie? Čeho by chtěl dosáhnout s MYONE Drinkem? Co je to vlastně energy drink? Jak si nastavoval work balance?

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.