Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 189: Michael Blažíček: Kvalitní práce závisí na kvalitním osvětlení

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

189: Michael Blažíček: Kvalitní práce závisí na kvalitním osvětlení

Obrázek epizody 189: Michael Blažíček: Kvalitní práce závisí na kvalitním osvětlení

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

37 min

O epizodě podcastu

Jak se dá inovovat světlo? Co bylo pro Michala na podnikání nejtěžší? Dotkla se současná situace Michalova podnikání? Jaké osvětlení bychom měli při práci používat? Jak dlouho trvá správné osvícení budovy?  Michal Pazdera: pazdera.justo.cz
Jak se dá inovovat světlo? Co bylo pro Michala na podnikání nejtěžší? Dotkla se současná situace Michalova podnikání? Jaké osvětlení bychom měli při práci používat? Jak dlouho trvá správné osvícení budovy?

Michal Pazdera:pazdera.justo.cz

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.