Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 190: Martin Habart: Moje největší chyba byla podcenění mentality

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

190: Martin Habart: Moje největší chyba byla podcenění mentality

Obrázek epizody 190: Martin Habart: Moje největší chyba byla podcenění mentality

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

30 min

O epizodě podcastu

Jak začal projekt FARM.INC? Co Martina při stavbě tohoto projektu překvapilo? Proč se rozhodl expandovat do východních zemí? Proč neviděl potenciál v České republice? O jakých dalších zemích přemýšlel? Jak dlouho trvá vybudování kvalitního pracovního vztahu přes polovinu zeměkoule? Jak náročný je proces vybírání kvalitních dodavatelů?
Jak začal projektFARM.INC? Co Martina při stavbě tohoto projektu překvapilo? Proč se rozhodl expandovat do východních zemí? Proč neviděl potenciál v České republice? O jakých dalších zemích přemýšlel? Jak dlouho trvá vybudování kvalitního pracovního vztahu přes polovinu zeměkoule? Jak náročný je proces vybírání kvalitních dodavatelů?

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.