Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 187: Petr Syrový: Lidé teď mají čas na plnění snů

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

187: Petr Syrový: Lidé teď mají čas na plnění snů

Obrázek epizody 187: Petr Syrový: Lidé teď mají čas na plnění snů

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

33 min

O epizodě podcastu

Jakým způsobem Petra zasáhla korona krize? Proč teď vzniká tolik startupů? Jaké jsou nejčastější chyby, se kterými se Petr setkává? O čem vlastně podnikání je? S jakým cílem vznikl projekt pravidlapodnikani.cz (https://pravidlapodnikani.cz/) ? Jakub Málek: https://www.linkedin.com/in/jakub-malek/
Jakým způsobem Petra zasáhla korona krize? Proč teď vzniká tolik startupů? Jaké jsou nejčastější chyby, se kterými se Petr setkává? O čem vlastně podnikání je? S jakým cílem vznikl projektpravidlapodnikani.cz?

Jakub Málek:https://www.linkedin.com/in/jakub-malek/

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.