Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 188: Bob Kartous a Kateřina Šamanová: Mentoringový program DoToho!

Buduj značku

Petr Schwank

Byznys

188: Bob Kartous a Kateřina Šamanová: Mentoringový program DoToho!

Obrázek epizody 188: Bob Kartous a Kateřina Šamanová: Mentoringový program DoToho!

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

29 min

O epizodě podcastu

Jak vznikl program Do toho? Co znamená pojem "šedý nosorožec"? Co si lidé z tohoto mentoringového programu odnesou? Jak se pozná kvalitní mentor? Jak se lidé dají otevřít? Jaká je kapacita tohoto programu?
Jak vznikl program DoToho? Co znamená pojem "šedý nosorožec"? Co si lidé z tohoto mentoringového programu odnesou? Jak se pozná kvalitní mentor? Jak se lidé dají otevřít? Jaká je kapacita tohoto programu?

Popis podcastu

Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Rozhovory moderuje Petr Schwank z podcastového vydavatelství EP Events and Production.