
Jan Smigmator: Mám pocit, že jsem byl boomer už na základní škole

O epizodě podcastu
Jako ideálním hostem pro vánoční vydání podcastu Boomer talk se ukázal Jan Smigmator, protože swing k svátkům klidu a pohody bezpochyby patří. A jazz, kolem kterého se jejich povídání také točilo. Jan Milošovi, mimo jiné, prozradil, jestli se jazzem dá uživit, jak těžké je dostat se do slavné Carnegie Hall nebo jestli je pro něj důležitá image. Přestože kulaté narozeniny oslaví až za nějaký čas, v rozhovoru dokázal, že boomerem bezpochyby je.
Která známá osobnost navštívila jeho koncert v Carnegie Hall? Proč Jan přestal s účinkováním v muzikálech? A jaké jsou jeho další plány? Poslechněte si v novém vydání podcastu Boomer Talk
Popis podcastu
Boomer Talk Miloše Pokorného přináší otevřené rozhovory, vzpomínky na staré časy i pohled na svět dneška. Miloš Pokorný se svými hosty z kultury, sportu, médií i veřejného života porovnává, co bylo dřív a co je dnes jinak, a s humorem i nadhledem hledá, co se změnilo k lepšímu a co možná zbytečně ztratilo hodnotu. Podcast nabízí osobní příběhy, zkušenosti i názory lidí, kteří už mají něco odžito a nebojí se mluvit otevřeně. Boomer Talk zároveň ukazuje, že boomer může být stále zvědavý, otevřený novým věcem a rozhodně ne zahořklý. Vychází každé úterý v 10:00!