Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sbírku otevíráme až na posledním místě. Expert na crowdfunding Čestmír Horký nejen o formách dárcovství.

Bez grantu?!

3-2-1 dílna

Společnost

Sbírku otevíráme až na posledním místě. Expert na crowdfunding Čestmír Horký nejen o formách dárcovství.

Obrázek epizody Sbírku otevíráme až na posledním místě. Expert na crowdfunding Čestmír Horký nejen o formách dárcovství.

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

28 min

Se sbírkami začínal před osmi lety v Nadačním fondu pomoci, dárcovská platforma Znesnáze21, kterou dnes Čestmír Horký vede, vybrala za 2 roky fungování přes 100 milionů korun. Je tento typ dárcovství vhodný i pro váš projekt? 

  • Jak založit sbírku, která bude mít úspěch? 
  • Proč je důležité spustit souběžně se sbírkou i kampaň? 
  • A je sbírka, která nedosáhne svého cíle, skutečně neúspěšná? 


Více o financování neziskového sektoru a společensky prospěšných projektů se dozvíte se v 16. epizodě našeho podcastu!

Web | Instagram | Facebook


Popis podcastu

Co kdybychom vám řekli, že i vaše neziskovka může být zisková? Namísto hledání dárců a vyplňování grantů byste se pak naplno mohli věnovat projektům, které opravdu pomáhají. V podcastu Bez grantu?! se vás pokusíme přesvědčit o tom, že i když děláte dobro, neznamená to, že by vaše služba měla být zadarmo. Právě naopak. Naučíme vás, jak i o vašich dobročinných projektech přemýšlet byznysově. Ukážeme vám, jak rozjet společensky prospěšné podnikání (a neprodělat kalhoty) a prozradíme, proč byste se právě vy měli přidat k sociálním inovátorům, kteří mění svět. Ať jste kdokoli, začít můžete hned od zítřka.