Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody I manažer může být sám sebou. Michal Beránek o proměně z ředitele na autentického leadra.

Bez grantu?!

3-2-1 dílna

Společnost

I manažer může být sám sebou. Michal Beránek o proměně z ředitele na autentického leadra.

Obrázek epizody I manažer může být sám sebou. Michal Beránek o proměně z ředitele na autentického leadra.

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

28 min

Michal Beránek donedávna vedl svobodnou firmu. Než se ale vypracoval z ředitele na leadra, musel ujít dlouhou cestu. Povedlo se mu to? A jak podle něj vypadá inspirativní majitel firmy ve 21. století?

  • Proč začal podnikat?
  • Kde se zrodila myšlenka na svobodně řízenou firmu?
  • Jak probíhaly změny v jeho společnosti?
  • A k čemu nakonec vedly?


Dozvíte se v podcastu, ve kterém jsme se s Michalem Beránkem bavili také o hodnotách, životě v pravdě, osobních milnících i autenticitě.

Web|Instagram|Facebook

Popis podcastu

Co kdybychom vám řekli, že i vaše neziskovka může být zisková? Namísto hledání dárců a vyplňování grantů byste se pak naplno mohli věnovat projektům, které opravdu pomáhají. V podcastu Bez grantu?! se vás pokusíme přesvědčit o tom, že i když děláte dobro, neznamená to, že by vaše služba měla být zadarmo. Právě naopak. Naučíme vás, jak i o vašich dobročinných projektech přemýšlet byznysově. Ukážeme vám, jak rozjet společensky prospěšné podnikání (a neprodělat kalhoty) a prozradíme, proč byste se právě vy měli přidat k sociálním inovátorům, kteří mění svět. Ať jste kdokoli, začít můžete hned od zítřka.? Více na www.321dilna.cz