
Planeo – Dominik Dolejš
Elektro patří k nejrychlejším marketingovým kategoriím – a zároveň k těm, kde zákazník nakupuje třeba jen jednou za rok, rozhoduje se podle ceny a většinou přesně ví, co chce. Nebo si to aspoň myslí. Jak se v takovém prostředí vůbec dá budovat značka, která není postavená jen na slevách?
Vojta Prokeš si do studia pozval Dominika Dolejše, CMO Planea. Společně rozebrali, jak Planeo postavilo svůj positioning na lidském přístupu v prodejnách místo souboje o cenu, proč spustili kampaň, která v první půlce spotu záměrně neobsahuje branding, nebo jak reagují na výkyvy počasí a nečekané události – třeba blackout, který ze dne na den vystřelil prodeje powerbank i přenosných rádií.
Dozvíte se také, proč Dominik radí mladým marketérům co nejdřív přestat sledovat imprese a CTR – a začít přemýšlet o tom, jestli firma na konci dne vydělává.
---
Díky, že nás posloucháte! 💙 Nezapomeňte nás ohodnotit ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.
🧑💻 Více o Behavio Labs na www.behaviolabs.com .
➡️ Přidejte si nás na LinkedInu:
Popis podcastu
📣 Podcast od Behavia o budování značek i know-how z marketingové praxe – od klientských insightů a strategií, přes měření značky až po tvorbu kampaní. Spousty konkrétních tipů a příkladů velkých i malých českých značek, propojené teorií od velikánů marketingové vědy Bineta a Fielda, Sharpa a Romaniuk, Lumen Research a dalších.
Odpovědi hledá Vojta Prokeš z výzkumné agentury Behavio a jeho hosté.
