Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Představujeme nový podcast: Gotťák (od 17. prosince)

Anatomie strachu

Brit Jensen a Jiří Slavičínský

Historie

Představujeme nový podcast: Gotťák (od 17. prosince)

Obrázek epizody Představujeme nový podcast: Gotťák (od 17. prosince)

Poslechněte si podcast

16. 12. 2021

43 sec

O epizodě podcastu

Osmidílný audio seriál Pavla Klusáka o legendě československé popmusic Karlu Gottovi každý týden od pátku 17. prosince. Dejte sledovat na http://audionaut.cz/podcasty/gottak/ (Audionautu), https://open.spotify.com/show/08dKcvTDvt7met9JaCC4xq (Spotify), https://podcasts.apple.com/cz/podcast/got%C5%A5%C3%A1k/id1599333873 (Apple), https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5jYXB0aXZhdGUuZm0vZ290dGFr (Google Podcast) nebo jiné vaší oblíbené audio platformě ať vám neunikne ani jedna epizoda. Idol, ikona, legenda. Jméno Karel Gott zná každý. Známe ale skutečný obraz největší hvězdy českého showbyznysu? Hudební publicista Pavel Klusák se vydává po stopách Zlatého slavíka, aby odhalil, co ve skutečnosti znamená fenomén Gott. V osmidílném audio seriálu zbavuje zpěvákův život fám i tradovaných legend a líčí skutečnost, která je mnohdy bláznivější a fantasknější. Proti Klusákovi stojí herečka Tereza Dočkalová zastupující mladší generaci, pro kterou je český král popu nepochopitelným mýtem. Společně skládají dohromady „božský“ životopis, který se rozvíjí jako dobrodružný příběh s kulturně-společenským přesahem. GOTŤÁK není jen vyprávěním o osudu jednoho muže, ale předkládá svědectví doby a komplexní příběh zábavy i popkultury v Československu.

Osmidílný audio seriál Pavla Klusáka o legendě československé popmusic Karlu Gottovi každý týden od pátku 17. prosince. Dejte sledovat naAudionautu,Spotify,Apple,Google Podcastnebo jiné vaší oblíbené audio platformě ať vám neunikne ani jedna epizoda.

Idol, ikona, legenda. Jméno Karel Gott zná každý. Známe ale skutečný obraz největší hvězdy českého showbyznysu? Hudební publicista Pavel Klusák se vydává po stopách Zlatého slavíka, aby odhalil, co ve skutečnosti znamená fenomén Gott. V osmidílném audio seriálu zbavuje zpěvákův život fám i tradovaných legend a líčí skutečnost, která je mnohdy bláznivější a fantasknější. Proti Klusákovi stojí herečka Tereza Dočkalová zastupující mladší generaci, pro kterou je český král popu nepochopitelným mýtem. Společně skládají dohromady „božský“ životopis, který se rozvíjí jako dobrodružný příběh s kulturně-společenským přesahem. GOTŤÁK není jen vyprávěním o osudu jednoho muže, ale předkládá svědectví doby a komplexní příběh zábavy i popkultury v Československu.

Popis podcastu

Audio seriál oceněný na Prix Bohemia Radio a cenou Audiokniha roku, na omezenou dobu k dispozici zdarma na všech platformách. "Bojím se toho, co nevidím." Audio seriál oceněný Anatomie strachu je hloubkovou sondou jedné emoce zachycené v pěti reálných příbězích. Hlavní protagonisty doplňuje zvuk, který sehrává důležitou roli v rámci vyprávění. Autorům Brit Jensen, Jiřímu Slavičínskému a hudebnímu designérovi Martinu Ožvoldovi se tak povedlo vytvořit mrazivý a velmi sugestivní formát audio zážitku.