Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Zajímavý koncept baru. Šli byste?

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:13

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Krásné úterní večer před malou chvíli na Evropě 2 začalo tři v jednom i vás zdravíme Ahoj holky Dobrý večer dobrý večer a trošku navštívit po 20 letech s mojí sestřenici já takže jsem je protáhla trošku Hele já vím že jste chodil do těch Varů Společně jako ve třech Ano měli jsme chodit odděleně No počkej počkej že bych se Group poslala naposledy a na metru a potřeba aby odjel na Zličín třeba někam to právě Buď ráda že to máme v Praze takhle jak to máme Ano celkově u nás protože holky v Tokiu je podnik který se jmenuje hitori a dobrý To je podnik který je vyhrazen maximálně 17 lidem do toho podniku se vejde přičemž ale ty to musíš přijít sama bez doprovodu Žádnou kamarádku v žádném kamarádem počítám s tím a tak to může být zajímavý když nechceš si spíš jakoby seznámit jo to je takový obnažený vlastně ptalapozor na to si určitě musíš rezervovat místa a teď by mě zajímalo jestli to musí být na kombinované A jelikož jejich 17 taky jedno o jednoho tam musí být víc To je taková ta židlovaná vlastně ten princip tužidlo One Jak se hraje na svatbách 9 ženský předpokládám A8 chlapům v 16 letech se sednout in-17 vyzvednout ale jenom v 16:00 že ne takhle jo ale je to prý tam jako lidi rádi že tam se jako seznamují není to tam ani moc drahý abych Očekávala že takhle šaškárna že to bude jako stát raketu tak ne Normálně drinky stojí kolem 20 Kč tak to jedu z mínus a pak to je Long Island ne No tak je to taky jo viď Ale hlavně jako oni zjistí že se to hodí neznají Co když se tam každý objednává zvlášť a pak tam napsala to prostě pak dělají jako že se tam seznámila vylučující možná i A myslíš že mám a že by nám to prošlo nám určitěsběrna maximum muziky