Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Výběr nejlepších dopisů z letních táborů

Play

Poslechněte si podcast

10. 9. 2019

02:11

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

Posloucháte pondělní tři v jednom na Evropě 2 Samozřejmě je prázdniny už jsou dávno dávno za námi Jo I to jak jste svoje děti opustily a nechali na táborech abyste měli taky nějaký čas pro sebe Já jsem tady Holky našla článek o tom co děti psaly táborů svým rodičům že to klasický takový to Ahoj mami tati mám se dobře Jozífek zavře tady pár děti to vyšperkoval o třeba Ahoj babi mám se dobře Včera jsem Blil jak ti je Je ti dobře Ondra nebo další tady takový jako papír a na to mi nějaký kamínek a tam je Ahoj mami tati a to mi mám vás moc rád a něco jsem vám při Blil Ahoj babi a dědo mám se dobře Zatím jsem nebyl na velké to asi bude furt jeden den tábor tam mají nějakou špatnou kuchyni ne comaximum pomalu končí pondělní Late Night Show tři v jednom na Evropě 2 Verunka nám tady četla nějaký dopisy od dětí z dětského tábora je to strašně vtipný Máš tam ještě něco Verunko ještě dva jeden z ní tak to je blbé viď Mi to rukou Ahoj mami Piš pořádně to se nedá přečíst tady Nelinka Jo a tady ten se mi taky moc líbí ten píše Dianka Ahoj rodino Mám vás všechny ráda podrbej The za mě úplně všechny zvířata i sebe a užívejte si to tam když tam nejsem Takže přátelé se vám taky chtěli asi popřát abyste se podobaly všude kde chce aby jste si to užili když nejsme ve to jo A ona to že aspoň dobrou noc mi zítra se budeme pozor na to jo tak dobrou noc Dobrou nocmaximum muziky