Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

3v1

Evropa 2

Zábava

Speciální vířivka pro muže

Play

Poslechněte si podcast

25. 10. 2019

03:25

Late Night Show s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Šílené se stává normálním, nevyřčené se stává vyřčeným. Tohle jinde v českém éteru nenajdete! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Chcete také takovou práci? 

Automatický přepis podcastu

poslouchejte čtvrteční Late Night Show na Evropě 2 Nikolka tady měla pár zajímavosti o lidském těle já úplně nepůjdu zase tak daleko a tohle téma jsem tě Jo takhle já myslela že půjdeš daleko nepůjdeš Já jsem tady holky na oběd kapesní vířivku která potěší pánský rozkrok normálně vyvinuli prostě vířivku na varlatka jo že znáš ten pocit když se naložit do vířivky do těch bublinek A to jako prostě kouličky příjemná tak oni to takhle pánům aby nemuseli výroby řeky celý film koule Tak jo no tak já koukám na obrázek takový jako taková krabička A v tom je přesně takové dva tak na ty koule prostě takový 2 2 2 skuliny Jo to vypadá normálně jako dospělá vířivka Vypadá to jako dospělá ale je ten na varlátka Jo jo no a pán si vlastně do toho může ponořit a ono mu to prostě dělá dělá jako dobře Jo a fakt teda bude ta erekce a nebo jako kdyby se to používá jako kdysi to používá když jako chodí nebo když je domaprávě muži který hodně třeba jakoby sedí nebo jezdí na koních nebo cyklisty No jak dlouho tam ty varlátka budete mít že pak bude mít varhánky Ano pan hankey na varlátka já to nikdo nechce to nikdo nechce spát přes tohle hemžit a kde tě zajímalo kolik to stojí Kdybys to chtěl pořídit No jo tak to stojí 10000 Kč Tedy 229 Kčmaximum čtvrteční Late Night Show 3 v 1 na Evropě 2 pomalu koní houby houby houby houby abych ještě tady jsme trošku vrátila k těm té vířivce na varlátka jsme s holkama říkali že prostě se vyvinula takový nový nová věc co je vířivka na varlata jo že mu jsi v tom jako prostě odpočinek divadla jste tam jako pukla v tom stojí to těch 229000 Kč ale to je holky jenom zlatá verze že bys chtěla normální asi s nějakou bronzovou plastovou tak to stojí co se dá z jednoho tisíce konečně mi dává jako smysl ale je tady prosím vás ještě ty výrobci upozorňuji že jsem úplně ze zdravotního hlediska No tím varlat u mne prosím před a protože bulky v horké voděvlastně poslední nevím ale oni se stáhnou a hlavně furt no no trošku ty kluky No takže budu pracovat Hanky noty varhany které stráví člověk pokud tak nevím varhánky Jo jo tak jen přátele tohle to bylo celé Evropě 2 a to musím Vám přejeme krásný víkend Dobrou noc že i on bude víkend Dobrou noc maximum muziky